آگیشو از سال 1398 با هدف ارتقاء کسب و کار ، خدمات و استخدام و همچنین خرید و فروش بدون واسطه‌ی آنلاین آغاز به کار کرده است. آگیشو بدون شک یکی از بهترین سایت ها و اپلیکیشن های تبلیغات رایگان و اپلیکیشن نیازمندی‌ های اینترنتی و بستری مناسب برای معرفی خود و خدمات قابل ارائه به مشتریان و نیز خرید و فروش کالاهای نو و مستعمل و همچنین ارائه خدمات در کشور است. مردم از کلیه شهرهای کشور می توانند آگهی خود را با توجه به محل زندگی خود ثبت کنند.

اپلیکیشن آگیشو نیز در کافه بازار قرار گرفته و قابل استفاده برای کاربران محترم می باشد.

آگیشو دارای بخش های مختلف در خصوص محل زندگی کاربران است که از سردرگمی کاربران جلوگیری میکند. با ورود به سایت یا اپلیکیشن آگیشو باید شهر مورد نظر را انتخاب کنید و تمام نتایج آن شهر را مشاهده نمایید.

یکی از مهمترین نکات سایت آگیشو درج آگهی رایگان بدون نیاز به ثبت نام می باشد. همچنین در سایت آگیشو تفاوتی در ارائه آگهی های رایگان و غیر رایگان وجود ندارد.

امکانات منحصر بفرد آگیشو:

اپلیکیشن آگیشو در وبسایت کافه بازار قرار گرفته و قابل استفاده برای کاربران محترم می باشد تا به سهولت بتوانند از این امکان بهره مند گردند. آگیشو دارای بخش های مختلف در خصوص محل زندگی کاربران است که از سردرگمی کاربران جلوگیری میکند. با ورود به سایت یا اپلیکیشن آگیشو باید شهر مورد نظر را انتخاب کنید و تمام نتایج مربوط به آن شهر را مشاهده نمایید.یکی از مهمترین نکات آگیشو درج آگهی بدون نیاز به ثبت نام می باشد. همچنین شما می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه اقدام به ثبت رپورتاژ آگهی برای کسب و کار یا وبسایت و شبکه های اجتماعی خود نمائید. انجام این کار در اپلیکشن ها و سایت های دیگر مستلزم هزینه بالایی می باشد.

آگیشو برای کارآفرینان:

کارآفرینان محترم و افرادی که به دنبال نیروی کار هستند می توانند با انتشار خواسته خود در این اپلیکیشن، افراد مستعد و نیازمند کار را شناسایی نمایند.

آگیشو برای جویندگان کار:

کار جویان محترم می توانند از دو طریق برای رسیدن به هدف خود در این اپلیکیشن فعالیت نمایند. ابتدا می توانند از طریق آگهی های مربوط به کارآفرینان و بخش استخدام اعلام آمادگی برای کسب جایگاه کاری دلخواه از طریق تماس تلفنی نمایند. دیگر اینکه می توانند بطور جداگانه فعالیت و توانایی های خود را آگهی نمایند تا دیگران با ایشان تماس برقرار نمایند.

آگیشو برای کسب درآمد:

متقاضیان کسب درآمد از اپلیکیشن آگیشو می توانند از دو طریق اقدام به کسب درآمد نمایند. ابتدا از شیوه متداول ارائه محصولات و خدمات مانند یک واحد تجاری مجازی در این اپلیکیشن بازار کسب و کار خود را رونق ببخشند. اما بخش منحصر بفرد این اپلیکیشن تبلیغ اپلیکیشن از طریق لینک اختصاصی کاربران و معرفی این مجموعه به دوستان خود می باشد که امکان دیگری برای کسب درآمد محسوب می گردد.

آگیشو حامی نیازمندان:

بخشی از درآمد آگیشو حتماً صرف کمک به نیازمندان خواهد شد و در صورتی مجموعه ای نیاز به تبلیغات برای فعالیت های انسان دوستانه داشته باشد مجموعه آگیشو برای تبلیغات آن در اپلیکیشن خود از ایشان حمایت خواهد کرد.

مهم ترین مزایای آگیشو:

 • قابلیت انتشار آگهی به صورت رایگان.
 • تنوع در دسته بندی آن هم در 180 نوع مختلف.
 • قابلیت بروزرسانی و ارتقاع آگهی هایی که از پیش منتشر شده اند به منظور بازدید بیشتر.
 • قابلیت چت درون برنامه ای با هدف خرید و فروش و معامله.
 • پشتیبانی به صورت 24 ساعته.
 • محیط طراحی ساده به منظور استفاده راحت تر.
 • از جمله محبوب ترین و پر طرفدارترین برنامه های خرید و فروش آن هم بدون واسطه گری در کشور.
 • آگیشو دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید و آیفون می باشد.
 • دسته بندی املاک، وسایل نقلیه، لوازم الکترونیکی، مربوط به خانه، خدمات، وسایل شخصی، سرگرمی و فراغت، اجتماعی، کسب و کار، استخدام و کاریابی.
 • دسته بندی انتخاب شهر.
 • دسته بندی فیلتر های جستجو (محل، قیمت، فقط عکس دار، فقط فوری).
 • خرید و فروش بی‌واسطه.